• pl
  • en
Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowo-Inżynieryjnego
Dział Generalnego Wykonawstwa
56 645 96 86 | 505 156 407 | 56 645 96 82
 
Generalne wykonawstwo
budownictwo przemysłowe

Kontakt

Dynamic Metal Sp. z o.o.
87-122 Grębocin, ul. Spółdzielcza 8
tel. 056 645 96 70, fax 056 645 92 48
e-mail: dm@dynamic-metal.com.pl
Sekretariat
Sąd Rejonowy Wydz. VII
KRS 0000053558
NIP 879-226-05-24
Kapitał zakładowy spółki 5 096 500 zł
Dane rejestrowe
Jacek Baranowicz
tel. 056 645 96 70
Prezes Zarządu
Maciej Gajewski
tel. kom. +48 505 156 407
tel. 056 645 96 82
m.gajewski@dynamic-metal.com.pl
Dyrektor Zarządający/Członek Zarządu
Mariusz Bania
tel. kom. +48 690 910 053
tel. 056 645 96 96
m.bania@dynamic-metal.com.pl
Kierownik Działu Przygotowania Produkcji Budowlanej i Montażowej
Alina Kaleta
tel. kom. +48 516 170 802
tel.  056 645 96 76
a.kaleta@dynamic-metal.com.pl
Kierownik Budowy
Henryk Szymański
tel. kom. +48 501 341 321
tel. 056 645 96 92
h.szymanski@dynamic-metal.com.pl
Dyrektor Techniczny ds. Inwestycji
Karol Chmielewski
tel. kom. +48 531 131 855
tel. 056 645 96 86
k.chmielewski@dynamic-metal.com.pl
Wydział Realizacji Budów
Wojciech Skowroński
tel. kom. +48 501 340 688
tel. 056 645 96 86
w.skowronski@dynamic-metal.com.pl
Inżynier Budowy
Roman Boroch
tel. kom. +48 516 186 507
tel. 056 645 96 86
r.boroch@dynamic-metal.com.pl
Kierownik Budowy
Andrzej Kotewicz
tel. kom. +48 516 186 504
tel. 056 645 96 86
a.kotewicz@dynamic-metal.com.pl
Kierownik Budowy
Andrzej Królak
tel. kom. +48 509 757 323
tel. 056 645 96 86
a.krolak@dynamic-metal.com.pl
Kierownik Budowy
Bartosz Boroch
tel. kom. +48 516 186 508
tel. 056 645 96 86
b.boroch@dynamic-metal.com.pl
Majster Budowy