• pl
  • en
Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowo-Inżynieryjnego
 
Dynamic-Metal Sp. z o.o.

Budowa chłodni – O nas

Nasza firma swoimi początkami sięga 1987 roku. Obecnie zatrudniamy około stu wykwalifikowanych pracowników.

Od początku swojego istnienia budujemy obiekty przemysłowe. Obecnie mamy już na koncie kilkadziesiąt realizacji, w tym budowy chłodni, przechowalni, etc. W naszym portfolio klienci znajdą ponadto kilka innowacyjnych projektów, jak choćby centra badawczo-naukowe. Dokładnie poznaliśmy każdy aspekt wznoszenia obiektów dla przemysłu, wykonując roboty na określonych odcinakach (kanalizacje, konstrukcje stalowe, roboty ziemne). Dzięki temu możemy świadczyć usługi w sposób kompleksowy, co zostało docenione przez poważnych inwestorów, którzy po dziś dzień pozostają naszymi klientami. Wpływa to również na pozyskiwanie nowych zleceń, które napływają do nas ciągłym strumieniem. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem wypracowanym na wielu trudnych budowach. Uczestniczymy w procesie budowlanym już na etapie projektowania, podpowiadając sprawdzone rozwiązania. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt budowlany i transportowy przez co w znacznym stopniu uniezależniliśmy się od podwykonawców, a nasze usługi są konkurencyjne cenowo.

Dodatkowym naszym atutem jest zaplecze w postaci Wytwórni Wyrobów Metalowych. Mamy wpływ na proces produkcji konstrukcji stalowych od etapu zamawiania materiałów poprzez kontrolę procesu produkcji aż po zabezpieczenie antykorozyjne. Jesteśmy w stanie korygować i dostosowywać produkowane konstrukcje do warunków na budowie.

Współpracujemy z uznanymi producentami materiałów budowlanych i instalacyjnych ciągle podnosząc jakość naszych usług. O naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie świadczą zdobyte nagrody, certyfikaty i referencje.